Способи доставки

Дитячий одяг оптом з Одеси відправляємо вантажно-транспортними компаніями:


Нова пошта (сайт компании)

Автолюкс (сайт компании)

Укрпошта (сайт компании)


Доставку оплачує замовник. 


Aкція до кінця березня 2021 року!   БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 5000 ГРН


Мы доставляємо посилку в відділення транспортної компанії максимально швидко - виїзд замовлення з Одеси або в день оплати, або на наступні день. Транспортні компанії перевозять посилки протягом 1-4 діб, в залежності від дальності.

Для отримання посилки необхідно пред'явити паспорт або водійські права і номер накладної.

Страховка вантажу за бажанням. Якщо ви хочете застрахувати свою посилку на повну або часткову вартість, повідомте про це в коментарі до свого замовлення при оформленні. За замовчуванням при відправленні посилки ми вказуємо мінімальну суму страховки.


Приблизний обсяг замовлення в залежності від суми.

Якщо ви вперше хочете замовити дитячий одяг оптом з Одеси через інтернет магазин з доставкою Новою поштою або Інтайм і намагаєтеся порахувати витрати на доставку, ми пропонуємо вам подивитися залежність обсягу посилки від суми замовлення навскидку. Вартість доставки в транспортних компаніях відрізняється. Нова пошта дорожче, Інтайм дешевше на 7-15 грн. Проте, знаючи приблизний обсяг свого замовлення, вам буде простіше порахувати витрати. 

Зверніть увагу, що при оцінці вантажу "дитячий одяг" найчастіше використовується обсяг, а не фактична вага товару. Так упаковка дитячих футболок вагою 400 гр, буде оформлятися як пакет 1 кг


                                   


Приблизна вартість доставки:

Нова пошта 

Вартість доставки включає вартість картонної коробки. Ціни узгоджено без послуги післяплати. 

Упаковка тільки в коробки з об'ємною вагою 5, 10, 15, 20 і 30 кг

посилка об'ємом 1 кг - 55 грн

посилка об'ємом 2 кг - 65 грн

посилка об'ємом 5 кг - 85 грн

посилка об'ємом 10 кг - 95 грн

посилка об'ємом 15 кг - 105 грн

посилка об'ємом 20 кг - 113 грн и т.д.


Обов'язкова упаковка в картонну тару по правилам Нової пошти з 27.06.2019


Укрпошта


Вартість посилок розраховується виходячи з фактичної ваги, тобто за кг і обходиться дешевше. Компанія пропонує 2 види доставки:

- стандарт 3-6 днів, вартість 29 - 60 грн (стоимость до 5 кг)

- экспресс 2-3 дня, вартість 34-75 грн (стоимость до 5 кг)

Вантажі страхуються на повну вартість. Є послуга післяплати.Нас також часто запитують, де доставка швидше. З нашого досвіду: швидкість доставки зараз для великих міст однакова і займає зазвичай 1 день, для невеликих міст +1 день і для смт. + 1-2 дня. Укрпошта 3-12 днів.


(Оновлено 04.02.2020)


                           

Доставка по Україні експедиторських автобусом з 7 км

При цьому способі доставки вам необхідно передати гроші експедитору з вечора і тоді ж повідомити номер машини, колір, марку, номер телефону експедитора, назва стоянки, де буде стояти автобус і час навантаження. наприклад:

Білий Спринтер 34-23 ВН

на Разгрузке напроти контейнера №6751,

тел. 0931111111 Дмитрий, с 9.00 до 10.00

Замовлення формується і збирається нами за день до відправки. Час навантаження зазвичай дуже короткий, тому ми настійно рекомендуємо попереджати нас про передачу замовлення заздалегідь, щоб ми могли вчасно доставити посилку до автобусу. А не «Доброго ранку! Занесить менi будь ласка 4 ПАКУНКИ шкарпеток на автобус й скорiше, а то вiн буде від'їжджаті за 10 хвилин!"  

0
Товар добавлен в корзину