Привіт, оптовий покупець!

Зробити закупівлю через оптовий магазин дитячого одягу стало просто, зручно і вигідно. Якщо до цього ви віддавали перевагу тільки відвідуванням оптових ринків 7 км, Хмельницький або Барбашова, то роблячи закупівлю в нашому інтернет магазині ви поза сумнівом оціните нові переваги: цілодобовий доступ до складу, економія часу, відсутність транспортних витрат, можливість спокійно порівняти ціни і вибрати хороший товар , а також самостійно вибрати собі знижку. 


Графік роботи:

Оптовий магазин дитячого одягу "В Комплекте" працює для вас щодня. Замовлення обробляємо протягом декількох робочих годин. Якщо ви зробили замовлення вранці і оплатили до 13.00, в обід воно виїхало до вас з Одеси. Якщо оплатили пізніше, посилка буде відправлена на наступний день.

8.00-13.00     збір і упаковка оплачених замовлень

14.00-15.00   транспортування зі складу 7 км в поштові відділення компаній

14.00-16.30   оформлення посилок в поштових відділеннях

16.00-20.00   розсилка номерів транспортних накладних

П'ятниця і неділя - замовлення оформлені і сплачені в п'ятницю або неділю відправляються наступним днем, якщо немає попередньої домовленості.

 

Умови покупки

Мінімальне замовлення - 600 грн. Оптовий магазин пропонує дитячий повсякденний одяг оптом від 0 до 14 років. Переважно трикотажний, в середньому і економ сегменті.  Продаж тільки упаковками, тобто розмірними рядами. Виняток становлять покупки з розділу "Распродажа", де усі дитячі речі можна придбати поштучно і без обмеження по сумі.

 Ми не відкладаємо і не бронюємо товари. Всі моделі у вільному продажу. Якщо ви хочете щось відкласти, до того як зробите основне замовлення, оплачуйте, і товари будуть чекати основного замовлення стільки скільки потрібно, ніхто їх не забере.


Знижки:

2% - от 5 000 грн

+ додаткові знижки залежно від кількості.

Всі знижки відображаються в вашому листі замовлення на сайті, коли ви закидаєте товар в корзину, в тому числі і додаткові знижки.

Що таке додаткова знижка? На деякі товари ми знижуємо ціну, якщо ви берете кілька упаковок однієї моделі під одним артикулом. Наприклад, 3 упаковок. Інформація про таку додаткової знижки присутній в описі товару над основною ціною.


                       

 Обмін і повернення

Купуючи дитячий одяг в оптовому магазині, ви не можете вимагати повернення і обміну відповідно до ст. 8 закону України "Про захист прав споживачів" бо вона на оптові закупівлі не поширюється. 

Але ми міняємо і повертаємо за вашим бажанням без проблем.

Тому що зацікавлені працювати з вами на постійній основі.

Якщо ви отримали товар і він з якоїсь причини не виправдав ваші очікування, ми даємо можливість повернути весь товар за наш рахунок в 3х денний термін, на адресу, яку повідомить вам менеджер. Обов'язкова цілісна оригінальна упаковка і наявність супровідних документів. 

Речі в продуктових кульках і паперових обгортках, після того як вони провисіли протягом 2-х тижнів на вітрині, вислані без домовленості, ми назад не приймаємо. 

При поверненні товару, ви можете замовити обмін на будь-які інші моделі, отримати гроші назад або залишити гроші в рахунок наступного замовлення. 

Важливий момент! Ми не оплачуємо доставку при обміні або поверненні штучного товару з дрібним виробничим браком, або при обміні одиночних упаковок. Виняток становить випадок, коли повернення або обмін відбувається через помилки магазину, наприклад, прийшла не та модель, не той колір або не ті розміри, які ви замовляли.

                                                                      

І ще один важливий момент - механізм повернення грошей.

Якщо ви повертаєте товар без обміну, прикладіть до нього копію платіжної квитанції за замовлення або чека, а також "Заява на повернення коштів за товар", із зазначенням кому і від кого, дати і номера замовлення, суми оплати, причини повернення, суми повернення і ваших реквізитів (ІПН, № рахунку куди переводити, кому, назва банку та МФО банку). Можна на електронну пошту.

Зрозумійте нас правильно. У нас теж є звітність.

При необхідності можемо вислати приклад заяви. Гроші будуть повернуті вам по приходу товару назад в Одесу, при дотриманні умов вище протягом 1-3 днів.


      

Відправка замовлень

          Заказы собираются и отправляются после предоплаты. Наложенным платежом мы работаем только Новой почтой при оплате аванса не менее 200 грн. Детальніше про доставку можна почитати тут,  об оплате тут 

Якщо ви передумали йти забирати посилку, через 5 робочих днів після прибуття на склад до вашого міста, замовлення автоматично повернеться назад в Одесу і оплата за дорогу в обидва кінці буде вирахувана з вашого авансу. Залишок повернемо на рахунок. 

               

При відправці всіх вантажів ми ставимо мінімальну страховку. Наприклад на Новій пошті 200 грн. Цей розмір страховки не змінює вартість доставки для одержувача і відправника.

При бажанні ви можете застрахувати свій вантаж на певну суму, вказуйте це в коментарях до замовлення при оформленні. Страховка на повну або часткову вартість замовлення понад 200 грн. за рахунок покупця. 

    Розрахувати суму страховки можна за формулою 1% * сума замовлення

Увага! На сайті автореєстрація. Щоб купити дитячий одяг оптом в інтернет магазині "В Комплекті", спеціальна окрема реєстрація не потрібна.

Щоб подивитися замовлення дитячого одягу, які ви робили в оптовому магазині "В Комплекті", увійдіть під e-mail, зазначеному при оформленні і запросіть пароль в формі, що відкрилася. Пароль прийде вам на пошту. Чи ви не пам'ятаєте, яку пошту вказували? Не біда. Телефонуйте, всі легко вирішується.Оптовый интернет-магазин детской одежды

В Комплекте

          

 0
Товар добавлен в корзину