Способи оплати

Якщо ви визначилися і хочете купити дитячий одяг оптом, інтернет магазин "В Комплекті" пропонує кілька варіантів оплати. Ви можете вибрати будь-який:

 Передоплата на банкiвський рахунок 100 % 

Реквізити для оплати ми висилаємо в СМС після перевірки товарів на наявність.


Як оплатити рахунок за реквізитами через Приват 24 можна подивитися тут
Як платити через платіжний термінал, інструкція тут.

Оплата здійснюється без додаткової комісії за переведення в готівку 0.5%, тобто ми повинні отримати ту суму, яку ви бачите в своєму замовленні.

Сплативши, повідомте нам, будь ласка, суму переказу і своє прізвище або номер замовлення. Після цього замовлення буде підготовлений до відправки за звичайним графіком роботи магазину.

Замовлення буде відправлений після зарахування грошей на наш рахунок. Зберігайте, будь ласка, чек до оприбуткування товару.

Детальніше про всі етапи обробки вашого замовлення після оплати можна глянути  тут

                                      

Оплата на Новій пошті після отримання (післяплата).

Якщо у вашій історії є випадки забутих і неоплачених замовлень або у вас менше 3х покупок в нашому магазині післяплатою, ми просимо вас внести символічний аванс 200 грн, як гарант що ви прийдете за посилкою, коли вона прибуде на відділення. Решту суми, включаючи оплату за послуги Нової пошти ви зможете оплатити на місці.

Якщо ми один одного добре знаємо, ми надішлемо вам товар протягом робочого дня без авансу.

Через 5 днів після прибуття на склад, вантаж автоматом оформляється на повернення. Вартість доставки в обидва кінці буде вирахувана з вашого авансу. Залишок відправлений на карту Приватбанку без урахування комісій.

При оформленні післяплатою ДОСТАВКА ДОРОЖЧЕ В 2 РАЗИ.

Чому:

на Новій пошті до суми оплати за доставку в один кінець додаються: комісія 2% від зазначеної суми замовлення, вартість зворотної доставки грошей (35-40 грн), страховка 0,5% * на суму замовлення.

Наприклад: доставка замовлення на суму 1000 грн

доставка до вашого міста - 45 грн

страховка (1000 * 0,5%) - 5 грн

комісія 2% від 1000 грн - (1000 * 2,5%) - 25 грн

зворотна доставка грошей - 35 грн

Разом: 110 грн

Стоимость доставки заказа на 5000 грн и объемом коробки 10 кг с услугой "наложенный платеж" обходится 260-280 грн

Передача грошей з експедитором. 

Можливо ви самі час від часу їздите групою на оптові ринки України на невеликих намисті (мікроавтобусах) відправляються з речових ринків в вашому місті. Тоді вам буде зручний спосіб оплати, при якому ви передаєте водієві конверт з грошима і домовляєтеся про транспортування вантажу назад. При такому способі вам необхідно завчасно повідомити дату прибуття вашого автобуса на оптовий ринок 7км, номер, колір і марку машини, місце стоянки, номер телефону експедитора, точну суму і код конверта, якщо такий є.


Оплата через систему грошових переказів

Такий вид оплати найбільш підійде для переказу грошей з Білорусі та Молдови. Ви можете скористатися будь-яким зручним вам грошовим переказом без відкриття банківських рахунків. Для здійснення переказу необхідно знати ПІБ одержувача, місто, назва банку та адреса філії, мати при собі документ, що засвідчує лічость і готівку. У відділенні банку вам запропонують заповнити коротку стандартну форму, оформлять переклад і повідомлять код, який ви повідомляєте одержувачу.

Ми працюємо з Укргазбанку і Приватбанком, які підтримують такі системи: Unistream, Western Union, Миттю, Золота корона, Лідер і Бліц. Якщо в списку немає вашої системи, напишіть нам і ми підберемо варіант, який влаштує всіх.

 

0
Товар добавлен в корзину